домашня сторінка » Про компанію » Переваги техніки MORA

Переваги техніки MORA

Нові суперстійкі решітки для посуду

Нова конструкція решітки, що складається з двох частин, гарантує максимальну стійкість і безпечне переміщення посуду в будь-якому напрямку. Решітка безпечна навіть для маленьких каструль. Спеціальні гумові прокладки запобігають ковзанню решіток і пошкодженню емалі варильної поверхні плити.

100-процентне емалювання

Ми знаємо, які частини плити зазнають найбільшого впливу під час приготування їжі та чищення. Тому використовуємо 100-процентне емалювання. Емаль плит MORA вирізняється цілковитою стабільністю кольору, блиском, стійкістю до стирання та майже необмеженим строком служби.

Програма «Еко»

Економічна програма для випікання дозволяє отримати найкращий результат за мінімального споживання енергії. Ефективна циркуляція гарячого повітря завдяки роботі кільцевого нагрівального елемента та вентилятора забезпечує відмінні результати приготування й дозволяє встановлювати дека на кількох рівнях одночасно.

Нові дверцята Cool‘n‘Safe

Нова конструкція дверцят плити MORA з двошаровим склопакетом забезпечує безпечну температуру на поверхні зовнішнього скла й ефективну роботу при низькому енергоспоживанні. Велике внутрішнє скло легко знімається, завдяки чому його зручно чистити з обох сторін.

Функція швидкого нагрівання Cmax

Функція Cmax забезпечує швидкий попередній нагрів духової шафи. Вам не потрібно вмикати духовку задовго до приготування: вона нагрівається до заданої температури за декілька хвилин. Завдяки цьому ви заощаджуєте до 60% електроенергії. Крім того, цю функцію можна використовувати для приготування страв.

Електропідпал

Багатоіскровий електропідпал у духовці й на варильному столі забезпечує багаторічну роботу без поломок за рахунок мінімального механічного зносу контактів (при одному натисненні кнопки підпалу почергово відбувається нескінченна кількість розрядів). Найновіші моделі плит обладнані автоматичним електропідпалом, який дає змогу ввімкнути конфорки, просто повернувши перемикач пальника.

Функція WaterClean і нова гладка емаль

Нова чорна емаль стала гладшою і менш пористою. Цю емаль значно легше очищувати, оскільки до неї не пристає бруд. Нова функція WaterClean дає змогу легко очистити навіть сильно забруднені духовки: налийте в деко 0,5 літра води, встановіть перемикач у позицію WaterClean або «Нижній нагрів», а терморегулятор — на 50 °С. Пара розм’якшить залишки жиру, і через 30 хвилин ви зможете легко очистити духовку.

Електронний програматор

Тримайте руку на пульсі часу за допомогою плит MORA! Електронний програматор показує поточний час, і з його допомогою можна встановити тривалість готування. Коли страва буде готова, пролунає звуковий сигнал, і духовка автоматично вимкнеться.

Глибоке деко

Нові плити оснащені новим квадратним глибоким деком об’ємом 7,5 літра. У цьому деку зручно готувати великі шматки м’яса та птицю. Упоратися з таким великим деком значно безпечніше й зручніше. Воно дуже добре підходить для випікання виробів із дріжджового тіста.