Про MORA

Компанія Mora Moravia є одним із провідних європейський виробників варильної техніки й опалювального обладнання. Історія заводу Mora Moravia почалася в 1825 році.

З того часу компанія накопичила багатий досвід у сфері виробництва побутових плит і випустила більше 13 млн апаратів. Більше половини продукції вже в першій половині минулого століття надходила на експорт: представництва й філії фірми відкривалися в Європі, Америці, Азії.

foto_mapa_mora

Виробництво постійно модернізувалося, завдяки чому завод міг постачати товар низці відомих виробників побутової техніки.

У 2004 році компанія Mora Moravia ввійшла до складу Групи Gorenje. У результаті стратегічного партнерства двох компаній на ринку з'явився новий бренд кухонних плит, з яким важко конкурувати іншим виробникам.

Основоположні принципи фірми Gorenje - технічна досконалість та інновації, висококласний дизайн, ергономічність і екологічність виробів - позначилися й на діяльності Mora Moravia.

Дизайн виробів MORA задовольняє вимоги навіть найвибагливіших споживачів. Використання передових технологій у процесі виробництва та високу якість продукції підтверджує сертифікат ISO 9001.

Запорука успіху компанії - багатий досвід, пильна увага до якості продукції та постійний рух уперед.